Transfer – Narzędzia

Centrum Budowlane Transfer

STALCO – YATO – PRO

Elektronarzędzia, Narzędzia

 

…Nasz sklep to nie tylko typowy skład budowlany. Zaopatrujemy się równie dobrze w różnego rodzaju narzędzia, elektronarzędzia, czy rozmaite artykuły dla gospodarstwa domowego. Marką na którą postawiliśmy jest marka Stalco – produkty w normalnej cenie, w 100% spełniające wymagania każdego majsterkowicza. Innymi słowy – są naprawdę nie drogie i można nimi popracować. Wbrew marketowej polityce, gdzie rzeczy są tanie, a ich jakość… „marketowa” – czyli prędzej kupimy drugie, nowe, lepsze, droższe, a „marketowy” produkt wyląduje w śmieciach. Linią produkcyjną dla profesjonalistów jest Stalco – Perfect, droższe i naprawdę profesjonalne narzędzia – dla fachowców, którzy lubią zrobić robotę dobrze, szybko i bez nerwów…

Inne marki, których produkty promujemy to YATO czy PRO – Narzędzia solidne i innowacyjne. YATO to uznana jakość i trwałość, a ponad to firma PRO oferuje nowe patenty, które mogą okazać się praktyczne w zastosowaniu, jak np. narzędzia wielofunkcyjne, nowoczesne systemy pomiaru laserowego, czy ultrawytrzymałe poziomice i łaty.

Posiadamy w ofercie również wiele innych produktów – „tańszych zamienników”, innych, niedrogich marek.

Kupisz u Nas wszelkie narzędzia jakie mogą być Tobie potrzebne, zarówno w domu, jak i w pracy.

Miary, pędzle, wałki malarskie, zszywacze tapicerskie, narzędzia tnące, pilniki, klucze płaskie i oczkowe, kombinerki i śrubokręty, imadła, tarcze do cięcia, szczypce, obcęgi, obcinaczki, młotki, siekiery, łopaty i grabie – to tylko przykłady najbardziej podstawowych spośród podstawowych akcesoriów.

Elementarne niezbędniki każdego fachowca – kielnie, pace i packi, szpachelki, poziomice, mieszadła, wiertła (sds pluch, sds max), dłuta, piły, ściski stolarskie, pistolety do pian i silikonów, itp.

stalco

W ofercie mamy również profesjonalne zestawy kluczy i nasadek, zestawy śrubokrętów, klucze do rur, klucze nastawne, sekatory, nożyce do stali, nożyce do blachy, nitownice, itp.

 

stalco          stalco

 

Elektronarzędzia – wiertarki, młotowiertarki, wkrętarki, szlifierki kątowe, wyrzynarki, opalarki, itp.

To tylko niewielka część oferty.

Więcej informacji na stronach: YATO, PRO, STALCO

Zapraszamy.

W razie pytań zadzwoń pod numer 882 020 018