Promocja Polskiej przedsiębiorczości – część 1

Materiały budowlane Kielce, Chęciny oraz okolice – Centrum Budowlane Transfer

…to promocja Polski, Polskiej przedsiębiorczości, Polskiej produkcji i Polskich usług – część 1.

Przekonaj się jak bardzo skorzystasz kupując w tradycyjnych sklepach, rezygnując za to z wielkich zagranicznych molochów (marketów). Promuj w ten sposób materiały budowlane Kielce, Chęciny i okolice.

Podstawowy chwyt wielkich marketów – promocja jednego produktu (może kilku) polegająca na obniżeniu ceny jego, ale podwyższeniu ceny pozostałego niezbędnego asortymentu.materiały budowlane kielce

Przykład: Jedziesz do marketu po farbę (malowanie w domu! Wow!). Fajnie, bo podjeżdżasz i parkujesz na wielkim parkingu (wygoda za którą zaraz słono zapłacisz). Wchodzisz i szukasz farby kolorowej, która właśnie ukazała się w nowej gazetce. Wow!! znalazłeś! Super cena!! Szczęśliwy idziesz teraz po…… pędzelek, taśmę malarską oraz wałki do malowania, za które zapłacisz po 300…… tak, 300% więcej niż w tradycyjnym sklepie. Na dodatek w drodze do kasy spodobała Ci się latarka LED za którą przepłacasz 200% i dodatkowo jej jakość jest… „marketowa”. Lepszą i tańszą znalazłbyś również w tradycyjnym sklepie. Przepłacone po 300% wałki, taśmy i pędzelki oraz paliwo które spaliłeś na dojazd do miasta, gdzie ulokowany jest „markiet” kosztowały Cię o jakieś 50-70zł więcej niż uczciwe zakupy w tradycyjnym, mniejszym, lokalnym sklepie.

Produkty drobne w marketach zawsze są 200-300% droższe. Przemyśl sprawę.

Kielce to miasto w którym mamy jakieś trzy wielkie markety budowlane oraz kilka mniejszych. Za to mnóstwo tradycyjnych, mniejszych sklepów budowlanych. Nie tylko o samych Kielcach mowa. W całym powiecie kieleckim jest duża liczba mniejszych tradycyjnych składów budowlanych. Centrum budowlane Transfer zaopatruje w materiały budowlane Chęciny, gminę Chęciny, ale także Kielce i okolice Kielc.

Zapraszamy